Irklenčių nuoma Druskininkuose

Irklenčių (SUP) nuoma Druskininkuose

SUP SAVITARNA VEIKLOS DRUSKINKUOSE 2023 NEVYKDO. KITI NUOMOS PUNKTAI VEIKIA.

Mūsų irklentes (SUP) galite išsinuomoti bene gražiausiame ir gyviausiame Druskininkų paplūdimyje. Sup savitarnos irklenčių nuomos stotelė stovi Vijūnėlės parko paplūdimio dešnėje pusėje, netoli gelbėtojų posto. Todėl nuo šiol tyrinėti Vijūnėlės parką galite ne tik dviračiais, paspirtukais, bet ir irklentėmis! Vietovės koordinatės 2X88+5M Druskininkai.

Irklenciu (SUP) nuoma Druskininkuose

Norite išsinuomoti irklentę ir plaukti kitur?

Žinoma galite! Irklenčių nuoma Druskininkuose patogiai ir greitai. Druskininkų irkelnčių nuomos punkte irklentės yra pripučiamos, ten rasite ir pompą. Todėl galite išleisti irklentės orą ir transportuoti prie vandens telkinio, kuriame norite plaukiotis irklentėmis. Pasiimant irklentę ilgiau nei dienai prašome pranešti mums.

Kaip išsinuomoti?

Labai paprasta! Parsisiųskite programėlę “Frekis”, užsiregistruokite, pridėkite savo banko kortelę, nuskenuokite QR kodą ir mėgaukitės nuostabiu Vijunėlės parko vaizdu plaukdami irklentėmis Druskininkuose.

Irklenčių nuomos Druskininkų SUP savitarnos stotelėje kainos:

Pirmosios 20 min. nemokamos (neįskaičiuojamos į valandinį laiką).
Nuo antros valandos kainos skaičiuojamos minutėmis. Pvz. Jeigu iš viso plaukėte 1 val. 30 min., mokėsite tik už 1 val. 10 min. (8.10 Eur).
1 val. – 7 Eur.
1 diena – 30 Eur.

Irklenčių (SUP) nuoma Druskininkuose. Sup savitarnos nuomos punkte rasite:

Irklentę.
Irklą.
Liemenę.
Sostą, norintiems plaukti atsisėdus.
Pompą, jeigu reikėtų daugiau oro irklentėje.